Odkryliśmy idealny sposób na letni wypoczynek. Wynajem luksusowych łodzi motorowych gwarantuje fantastyczne przeżycia i pozwala odkrywać kraje z zupełnie innej perspektywy. Z pokładu ekskluzywnego jachtu Chorwacja, Majorka, czy Włochy prezentują się nadzwyczajnie. Proponujemy atrakcyjny czarter jachtów w takich miejscach jak – Chorwacja, Grecja, Włochy, Francja, Norwegia, Morze Bałtyckie, na Karaibach, w Ameryce, Afryce oraz Azji.

Nasza agencja pośredniczy w wynajmie. Zapewniamy polskojęzyczną obsługę oraz pomagamy w doborze odpowiedniej jednostki do oczekiwań i liczby uczestników rejsu. Malownicze plaże, urokliwe zatoczki, krystaliczna woda – czarter jachtów w Grecji, na Majorce, czy we Włoszech pozwala się zrelaksować w cudownym otoczeniu. Proponujemy także możliwość rezerwacji łodzi na chłodnych akwenach wokół Norwegii, a także na Morzu Bałtyckim.

Reprezentujemy ponad 360 armatorów, co umożliwia wynajem jachtów motorowych, katamaranów i innych luksusowych jednostek. Udzielamy niezbędnych wskazówek, które pozwolą Państwu dotrzeć do portów z naszymi stacjonującymi łodziami.

Dostępność możecie Państwo sprawdzić korzystając z wyszukiwarki jachtów, wysyłając do nas zapytanie korzystając z formularza lub kontaktując się z nami pod numerem telefonu: +48 601 279 131.

Popularne kierunki

OFERTA SPECJALNA NA CZARTER JACHTÓW

SPRAWDŹ NASZE OFERTY LAST-MINUTE

Zapytaj nas o czarter

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Wybierz jacht, miejsce na jachcie lub barkę (wymagane)

Wybierz ilość kabin
12345 lub więcej

Akwen lub port

Termin "od"

Ilość dni

Wiadomość